Festyn sąsiedzki, przedstawienie „Cyrk na walizkach” Pracowni Cyrkowej, warsztaty recyklingowe, grill sąsiedzki oraz film „Hydrozagadka” z 1970 r. w reżyserii Andrzeja Kondratiuka na ścianie kamienicy przy ulicy Rybieńskiej 21 – to kolejna odsłona Kina na B(l)oku, realizowanego do tej pory w przestrzeni bródnowskiego blokowiska.

 

Tym razem zapraszamy do nas, na Targówek Fabryczny – miejsce dla wielu warszawiaków i turystów mało znane i nieodkryte, a przecież niezwykle życzliwe i inspirujące. Mieszkańcy Targówka Fabrycznego w liczbie kilku tysięcy osób zamieszkują głównie kamienice. Stąd pomysł na Kino na Kamienicy. We współpracy z Radą Osiedla Targówek Fabryczny, Domem Kultury ŚWIT oraz Pawłem Skayem – pomysłodawcą Kina na B(l)oku, stworzyliśmy projekt Kina na Kamienicy. Seans filmowy stanowić będzie finał trwającego od godz. 16:00 festynu sąsiedzkiego.

 

Szczegółowy program festynu: http://dkswit.com.pl/kino_na_kamienicy.htm

 

Data wydarzenia: 29-03-23 22:11

zakochaj sie w warszawie.pngzakochaj sie w warszawieProjekty My Targówek i My Sąsiedzi są współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy