Data wydarzenia: 29-03-23 22:14

W dniu 1 czerwca w Cafe Sąsiad odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. 

Dzień pełen był atrakcji. Festyn zaczął się od warsztatów plastycznych, na których dzieciaki młodsze i starsze mogły przygotować projekty toreb i koszulek, a później przenieść je na wybraną przez siebie rzecz. Dla młodszych dzieciaków przygotowany był domek i rakieta, którą z pomocą starszaków mogli złożyć, a później pomalować Kącik plastyczny cieszył się dużą popularnością, także radość dzieci widoczna była w pomalowanych, uśmiechniętych buziach. 
 
Punktem kulminacyjnym był spektakl grupy teatralnej ze Studium Techniki Teatralnej. Grupa licząca aż 15 osób zagospodarowała miejsce Cafe Sąsiad, w którym odbyło się przedstawienie, pt: "Brzydkie Kaczątko". Na scenie pojawiły się kaczuchy, łabędzie, kotki i psy, tancerki i śpiewacy. Aktorzy rozbawili całą publikę swoim wystąpieniem. 
 
Po spektaklu przygotowane były słodkie przekąski dla dzieci. Popcorn, bita śmietana, wata cukrowa we wszystkich kolorach tęczy, na które skusili się nie tylko dzieci, ale także i dorośli. 
 
Cafe Sąsiad jest przestrzenią dla każdego dorosłego i małego, dlatego było nam niezmiernie miło, że pojawiły się również dzieciaki innych narodowości, które ubogaciły festyn swoją obecnością Odwiedzili nas również Ola i Maciek, którzy zajmują się streetworkingiem w okolicy Cafe Sąsiad. 
 
Jeszcze raz życzmy wszystkim dzieciakom spełnienia marzeń i niezatracenia swojej pięknej dziecięcej wrażliwości i kreatywności!

 

zakochaj sie w warszawie.pngzakochaj sie w warszawieProjekty My Targówek i My Sąsiedzi są współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy