Data wydarzenia: 29-03-23 23:41

W sobotę 7 października br. odbyło się spotkanie w parku przy ul. Siarczanej inaugurujące projekt „Smacznie i wielkulturowo na Targówku Fabrycznym”, w ramach którego przeprowadzony zostały krótki spacer po okolicy z varsavianistą połączony z warsztatami fotograficznymi. Finałem imprezy był wielokulturowy grill. Uczestnicy spotkania (50 osób) mieli okazję poznać potrawy i smaki kuchni międzynarodowej.

Projekt realizowany jest przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy we współpracy z Cafe Sąsiad,  Fundacją Akademii Innowacji oraz Stowarzyszeniem Obrony Pozostałości Warszawy „Kolejka Marecka”. Środki finansowe na jego przeprowadzenie pozyskane zostały z Funduszu Animacji Kultury i z Rady Osiedla Targówek Fabryczny.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu, które odbędzie się 14 października o godz. 11.00 w Cafe Sąsiad (przy ul. Ks. Ziemowita 16). W programie prezentacja pt. „Historia Biblioteki Publicznej na Targówku”, a także wielokulturowe warsztaty kulinarne oraz zajęcia fotograficzne.

zakochaj sie w warszawie.pngzakochaj sie w warszawieProjekty My Targówek i My Sąsiedzi są współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy