Data wydarzenia: 02-11-17 16:53

W sobotę 21 października br. odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „Smacznie i wielkulturowo na Targówku Fabrycznym”. Gwałtowna ulewa zmusiła organizatorów do korekty planów. Planowany w tym dniu spacer do Ośrodka dla Cudzoziemców został przełożony na listopadowe spotkanie, a uczestnicy wydarzenia odbyli wirtualny spacer po Targówku Fabrycznym oraz wzięli udział w warsztatach kulinarnych w Cafe Sąsiad. Tym razem zajmowaliśmy się potrawami kuchnia kaukaskiej, uczestnicy projektu mieli okazję poznać i smaki tego regionu.

Projekt realizowany jest przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy we współpracy z Cafe Sąsiad, Fundacją Akademii Innowacji oraz Stowarzyszeniem Obrony Pozostałości Warszawy „Kolejka Marecka”. Środki finansowe na jego przeprowadzenie pozyskane zostały z Funduszu Animacji Kultury i z Rady Osiedla Targówek Fabryczny.

Serdecznie zapraszamy na czwarte spotkanie w ramach projektu „Smacznie i wielokulturowo na Targówku Fabrycznym”, które odbędzie się 18 listopada o godz. 11.00. W programie długi spacer po Targówku Fabryczny połączony z zajęciami fotograficznymi oraz warsztaty kulinarne. Miejsce rozpoczęcia spotkania: skrzyżowanie ul. Ks. Ziemowita, Rozwadowskiego i Rzecznej, przy przystanku ZTM Rzeczna 03.

zakochaj sie w warszawie.pngzakochaj sie w warszawieProjekty My Targówek i My Sąsiedzi są współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy