Data wydarzenia: 02-11-17 17:05

W sobotę 14 października br. odbyło się kolejne wydarzenie w ramach projektu „Smacznie i wielkulturowo na Targówku Fabrycznym”. Podczas spotkania przeprowadzonego w Cafe Sąsiad przedstawione zostały prezentacje dotyczące historii Biblioteki Publicznej na Targówku oraz jej aktualnej działalności. Odbyły się także zajęcia fotograficzne i warsztaty kulinarne, których „skutkiem” był bogato zastawiony stół potrawami z wielu stron świata. Uczestnicy wydarzenia (około 60 osób) mieli okazję poznać potrawy i smaki kuchni międzynarodowej.

Projekt realizowany jest przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy we współpracy z Cafe Sąsiad, Fundacją Akademii Innowacji oraz Stowarzyszeniem Obrony Pozostałości Warszawy „Kolejka Marecka”. Środki finansowe na jego przeprowadzenie pozyskane zostały z Funduszu Animacji Kultury i z Rady Osiedla Targówek Fabryczny.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu, które odbędzie się 21 października o godz. 11.00 w Cafe Sąsiad (ul. Ks. Ziemowita 16). W programie krótki spacer do Ośrodka dla Cudzoziemców przy ul. Księżnej Anny, degustacja potraw z różnych stron świata oraz warsztaty fotograficzne.

 

 

 

zakochaj sie w warszawie.pngzakochaj sie w warszawieProjekty My Targówek i My Sąsiedzi są współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy