Data wydarzenia: 24-11-17 18:30
Czas wydarzenia: 18:30
Miejsce: Cafe Sąsiad
Kontakt: Bogdan Banaś: 694 153 034

Już w najbliższy piątek zespół Wiśniewscy Brothers zagra dla Was!

A właściwie duet muzyczny dwóch niewidomych braci – Adama i Krzysztofa Wiśniewskich. Repertuar zespołu opiera się głównie na poezji śpiewanej, a także na muzyce rockowej i bluesowejwłasne utwory (teksty i muzyka)

Zespół istnieje już ponad 10 lat. Wokalistą jest Adam, a Krzysztof gra na gitarze. Krzysztofa gry na gitarze uczył tato, później Krzysztof sam rozwijał swoje umiejętności na tym instrumencie. Uczył się także gry na gitarze u niewidomego jazzmana Bronisława Harasiuka. Adam śpiewa repertuar rozrywkowy i klasyczny. Śpiewał w chórze UKSW pod dyrekcją Ks. Prof. Kazimierza Szymonika. Śpiewał tam utwory różnych kompozytorów, dawnych i współczesnych. Uczestniczył w wykonaniu VIII symfonii Gustava Mahlera w Częstochowie na festiwalu Gaude Mater. Swój głos rozwijał pod opieką wspaniałych specjalistów od emisji głosu na czele z prof. Alicją Ogrodzińską. Obecnie zajmuje się śpiewem muzyki kameralnej współpracując z dr Karoliną Miką.

 

Termin: 24.11.2017r. godz. 18:30. 

 

Serdecznie zapraszamy :) 

zakochaj sie w warszawie.pngzakochaj sie w warszawieProjekty My Targówek i My Sąsiedzi są współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy