Data wydarzenia: 29-12-17 16:30
Czas wydarzenia: 29.12.2017r.
Miejsce: Cafe Sąsiad
Kontakt: Bogdan Banaś: 694 153 034

W tym roku mamy dla Was jeszcze jeden wieczór pełen ciekawych wydarzeń :) Już w piątek 29 grudnia 2017r. zapraszamy do Cafe Sąsiad na spotkanie z trenerkami, które pomogą nam lepiej poznać nasze domowe zwierzaki (psy i koty). Spotkanie będzie poświęcone różnym zagadnieniom np. jak właściwie dbać o zwierzaka, co chcą nam powiedzieć nasze pupile podczas różnych czynności i coś co jest na czasie czyli jak właściwie zabezpieczyć nasze zwierzaki przed hukiem sylwestrowych fajerwerków, itp. Dowiemy się również na czym polega praca psa przewodnika osób niewidomych. Podczas wieczoru towarzyszyć nam będę psy i koty :) 

W drugiej części wieczoru odbędzie się spotkanie z udziałem iluzjonisty Macieja Pęda, który na koncie ma min. wielokrotne mistrzostwa Polski w sztuce iluzji scenicznej i mikroiluzji, udział w telewizji Polsat w programie pt. "Magicy z ulicy" oraz brał udział w największym show iluzjonistycznym w Polsce pt. "Iluzjoniści" :) 

 

Program na piątkowy wieczór: 

Data: 29.12.2017r (piątek) 

Godzina: 16:30 - 18:30 - spotkanie z trenerkami psów i kotów, 

Godzina: 18:30 - 19:30 - spotkanie z iluzjonistą Maciejem Pęda. 

 

Serdecznie zapraszamy :) 

zakochaj sie w warszawie.pngzakochaj sie w warszawieProjekty My Targówek i My Sąsiedzi są współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy